Direct naar hoofdmenu / zoekveld
Home / Bestuur / Gemeenteraad / Samenstelling

Samenstelling

De gemeenteraad van Stabroek, legislatuur 2019-2025

 

Ga naar de agenda's, leidraad en verslagen van de gemeenteraad.

Voorzitter

Jan SchouwaertsJan Schouwaerts (N-VA), voorzitter van de gemeenteraad

 

Privé: Pieter Jozef Tijsmanslaan 22

E-mail: jan.schouwaerts@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

College van burgemeester en schepenen

 

Rik FransRik Frans (N-VA), burgemeester

 

Kabinet: gemeentehuis Stabroek, Dorpsstraat 99 - 2940 Stabroek

T 03 210 11 03 • F 03 568 19 29 • rik.frans@stabroek.be

Privé: Esdoornlaan 52

T 03 568 18 78 - GSM 0476 45 40 56

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liesbeth Bardyn

Liesbeth Bardyn (CD&V), eerste schepen

Binnenweg 8 

E-mail: Liesbeth.bardyn@stabroek.be

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ludo ReyntjensLudo Reyntjens (N-VA), tweede schepen

Parklaan 26 GLVL

E-mail: ludo.reyntjens@stabroek.be

GSM 0493 318 819

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Veerle Nonneman

Veerle Nonneman (N-VA), derde schepen

Sint Catharinastraat 86

E-mail: veerle.nonneman@stabroek.be 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sarah Demartelaere

Sarah Demartelaere (N-VA), vierde schepen

Lijsterbeslaan 16

E-mail: sarah.demartelaere@stabroek.be

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Herman JongenelenHerman Jongenelen (CD&V), vijfde schepen/voorzitter BCSD

Geelvinckstraat 100

E-mail: herman.jongenelen@stabroek.be

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ga terug naar boven

 

Meerderheidsfracties

 

N-VA fractie

 

Veerle KwickVeerle Kwick

Buxuslaan 12

E-mail veerlekwick@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Danielle LogiestDanielle Logiest

Platanenlaan 32

E-mail logiestdanielle@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jos KauwenberghsJos Kauwenberghs

Domushof 13

E-mail joskauwenberghs@hotmail.be

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ludo VerschuerenLudo Verschueren

Dorpsstraat 21

E-mail ludo_verschueren@me.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

An SoréeAn Sorée

Grote Molenweg 172

E-mail: annekesoree@hotmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Patrick KloeckPatrick Kloeck

Geelvinckstraat 31

E-mail: patrick.kloeck@telenet.be

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CD&V fractie

 

Tom Van der Brempt Tom Van der Brempt

Moretuslei 29

E-mail: tom.van.der.brempt@telenet.be

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rune BastiaenssensRune Bastiaenssens

Abtsdreef 137

E-mail basrun@telenet.be

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ga terug naar boven

 

Minderheidsfracties

 

Open VLD fractie

 

Chris Van Haute

Chris Van Haute

Kerkstraat 57

E-mail: info@tomtilleman.be

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Debby Be Bruyn

Debby De Bruyn

Sterrehoevelaan 45

E-mail: debby.openvld@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ga terug naar boven

 

SP.A - GROEN fractie

 


Kim DorikensKim Dorikens (sp.a) 

Parijseweg 41 

E-mail: kim_dorikens@hotmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Corneel KeimesCorneel Keimes (GROEN)

Kerkstraat 126

E-mail corneel.keimes@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fred CleeFred Clee (sp.a)

Moretuslei 41

E-mail: fred.clee@telenet.be

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ga terug naar boven

 

Vlaams Belang fractie

 

Vic DieltjensVictor Dieltjens

Binnenpad 19 GLLi

E-mail victordieltjens1@hotmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jeff LeffelaerJozef Leffelaer

Mispelaarlaan 20 

E-mail jefleffe@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Martine WoutersMartinne Wouters

Abelenlaan 31

E-mail: martine_wouters@msn.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Manuel ElstManuel Elst

Sint Catharinastraat 119

E-mail: manuel.elst@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odette MaesOdette Maes

Akkerstraat 111

E-mail: maesodette@hotmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ga terug naar boven

AANVERWANTE INFO


Zoeken