Direct naar hoofdmenu / zoekveld

perslijst lokaal Stabroek

Perslijst voor de gemeente Stabroek

Laatste revisie:12/09/2018

 

Uitgave

Naam & Soort uitgave

E-mail

Gazet van Antwerpen

Vandewalle Erik

Dagblad

erik.vandewalle1@gmail.com

De Polder

Van Looveren Helena

Tweewekelijks

redactie@publipolder.be

Radio 2 Omroep Antwerpen

Redactie Antwerpen Apart

Radio

redactieantwerpen@radio2.be

marc.gorremans@telenet.be 

ATV

Regionale televisie

redactie@atv.be

ATV dagkrant

Dagkrant loopt elke weekdag van 9 tot 18 uur tussen nieuwsuitzendingen en programma's

 Regionale televisie

michel.van.der.auwera@atv.be

Aankondigingsblad

Verstrepen Nicole

Weekblad huis-aan-huis

nicole.verstrepen@skynet.be

 

De Weekkrant (vroeger Streekkrant)

 

Weekblad huis-aan-huis

Mylene.koppyn@telenet.be

Chris.vanderborght@gmail.com

Het Laatste Nieuws, De Nieuwe Gazet

Schrijvers Fons

Dagbladen

fons.schrijvers@telenet.be 

De Zondag

 

Gratis weekblad, uitgave op zondag, verdeling bij de bakkers

antwerpen@roularta.be 

Persagentschap Belga

Persbureau

vdsg@telenet.be

Regionaal Persagentschap Noord Antwerpen

Persbureau http://www.regiopers.be/ Contact Wim Coel

sbstabroek@gmail.com

Regio Online

Mediabedrijf en uitgever van o.a. de website http://www.regioonlinebelgium.be/

redactie@regioonlinebelgium.be

Radio Totaal

 Lokale radio

 info@radiototaal.be

 

 

 

 

AANVERWANTE INFO


Zoeken