Samenstelling gemeenteraad/raad voor maatschappelijk welzijn

Hier vind je een overzicht van de gemeenteraadsleden van Stabroek.

Zij zijn bovendien ook de leden van de raad voor maatschappelijk welzijn. 

 

Voorzitter gemeenteraad

Jan Schouwaerts (N-VA)

Pieter Jozef Tijsmanslaan 22

E-mail jan.schouwaerts@gmail.com

Jan Schouwaerts

Contact

Secretariaat
Administratief Centrum
Dorpsstraat 45
2940 Stabroek
België
09:00-12:00
13:30-16:00
09:00-12:00
13:30-16:00
09:00-12:00
09:00-12:00
Gesloten
Gesloten
13 april gesloten

Meerderheid

Burgemeester Rik Frans (N-VA)

Rik Frans

Schepen Veerle Nonneman (N-VA)

Veerle Nonneman

Schepen Liesbeth Bardyn (CD&V)

Liesbeth Bardyn

Schepen Sarah Demartelaere (N-VA)

Sarah Demartelaere

Schepen Ludo Reyntjens (N-VA)

Ludo Reyntjens

Schepen Herman Jongenelen (CD&V)

Herman Jongenelen

Jos Kauwenberghs (N-VA)

Domushof 13

E-mail joskauwenberghs@hotmail.be

Jos Kauwenberghs

Danielle Logiest (N-VA)

Platanenlaan 32

E-mail logiestdanielle@gmail.com

Danielle Logiest

Rune Bastiaenssens (CD&V)

Abtsdreef 137

E-mail basrun@telenet.be

Rune Bastiaenssens

Patrick Kloeck (N-VA)

Geelvinckstraat 31

E-mail patrick.kloeck@telenet.be

Patrick Kloeck

An Sorée (N-VA)

Grote Molenweg 172

E-mail annekesoree@hotmail.com

An Sorée

Thomas Eysackers (CD&V)

Geelvinckstraat 88

E-mail thomas.eysackers@hotmail.com

thomas eysackers

 

Veerle Kwick (N-VA)

Buxuslaan 12

E-mail veerlekwick@gmail.com

Veerle Kwick

Ludo Verschueren (N-VA)

Dorpsstraat 21

E-mail ludo_verschueren@me.com

Ludo Verschueren

Oppositie

Vlaams Belang fractie

Victor Dieltjens (Vlaams Belang)

Binnenpad 19 GLLi

E-mail victordieltjens1@hotmail.com

Victor Dieltjens

Manuel Elst (Vlaams Belang)

Sint Catharinastraat 119

E-mail manuel.elst@gmail.com

Manuel Elst

Jozef Leffelaer (Vlaams Belang)

Mispelaarlaan 20

E-mail jefleffe@gmail.com

Jozef Leffelaer

Odette Maes (Vlaams Belang)

Akkerstraat 111

E-mail maesodette@hotmail.com

Odette Maes

Martinne Wouters (Vlaams Belang)

Abelenlaan 31 

E-mail martine_wouters@msn.com

Martinne Wouters

Open VLD fractie

Chris Van Haute (Open VLD)

Kerkstraat 57

E-mail chrisvanhaute.openvld@gmail.com

Chris Van Haute

Isabella Wouters (Open VLD)

Dorpsstraat 51

E-mail isabellawouters@hotmail.com

Isabella Wouters
Raadslid Isabella Wouters wordt tot en met de zitting van maart 2020 tijdelijk vervangen door Sandy Bellengé (Open VLD).

SP.A - GROEN! fractie

Kim Dorikens (SP.a)

Parijseweg 41

E-mail kim_dorikens@hotmail.com

Kim Dorikens

Fred Clee (GROEN!)

Moretuslei 41

E-mail fred.clee@telenet.be

Fred Clee

Corneel Keimes (GROEN!)

Kerkstraat 126

E-mail corneel.keimes@gmail.com

Corneel Keimes